O společnosti

Společnost PROFI oděvy a obuv s.r.o. byla založena v roce 2009.

 Provozovna - prodejna:

Luh I - Jasenická 1734, Vsetín


      Pracovní doba   

      PONDĚLÍ - PÁTEK     9 - 17 hodin 

                                    

                                                                                                        

Kontakty:

prodejna.profi@seznam.cz

tel.:+420 777067722

tel.:+420 732714344

www.profiodevy-vsetin.cz

PRACOVNÍ ODĚVY - PRACOVNÍ OBUV - OCHRANNÉ  PRACOVNÍ  POMŮCKY - DROGERIE

 Společnost PROFI oděvy poskytuje firmám a organizacím zaměstnávající více než 25 zaměstnanců možnost uplatnění NÁHRADNÍHO PLNĚNÍ ve smyslu zákona č. 435/2004 Sb.§ 81 odst.2 písm.b. o zaměstnanosti, doplněného o vyhlášku č.518/2004, kterou se zákon provádí.   

Společnost  PROFI oděvy a obuv s.r.o. se specializuje nejen na prodej pracovních oděvů, ale na všechny ochranné pracovní pomůcky. Pracovní obuv, rukavice, pracovní pomůcky pro ochranu zraku, sluchu, hlavy, dýchacích cest apod., drogerie jako doplňkové zboží. V tomto e-shopu i v naší prodejně ve Vsetíně nabízíme  kvalitní výrobky a široký výběr! Sami se podívejte do jednotlivých kategorií, budete překvapeni, jak širokou nabídkou, tak nízkými cenami. Navíc vám při nákupu většího množství nabídneme zajímavé slevy.

Pracovní oděvy

Měly by být hlavně pohodlné a odolné. Ať už potřebujete koupit jakékoliv pracovní oděvy nebo jiné ochranné pomůcky, u nás si vyberete. V naší nabídce naleznete zboží od osvědčených českých i zahraničních výrobců.. Budete-li mít zájem, můžeme vám na pracovních oděvech zhotovit vaše logo nebo název vaší firmy ( potisk, výšivka,),můžete je tak využívat i jako reklamní textil. Nabídka je rozšířena o pohodlné volnočasové a outdorové zboží.

Přehledná nabídka pracovních ochranných pomůcek:

  • Pracovní oděvy, pracovní mikiny, vesty, fleece, výstražné oděvy, montérkové soupravy, zimní bundy, kabáty, pracovní kombinézy, trička, polokošile, softshellové bundy, protipořezové oděvy a další.
  • Pracovní obuv -  bezpečnostní obuv, pracovní kotníková obuv, polobotky, sandály, sportovní obuv, zimní pracovní obuv, gumáky, holinky atp.
  • Pracovní rukavice -  pracovní rukavice z různých materiálů pro různé typy prací. Celokožené pracovní rukavice, svářečské rukavice, tepluodolné rukavice, zimní rukavice a jiné typy.
  • Ochrana sluchu a zraku - brýle, štíty, svářecí kukly, mušlové chrániče sluchu, tlumící zátky apod.
  • Ochrana dýchacích cest -  masky, polomasky, respirátory, filtry aj.
  • Ochrana hlavy - čepice, přilby aj.  

 

Pokud máte zájem o zboží, které jste v eshopu nenašli, napište. Nabídku na našich stránkách postupně rozšiřujeme.  

 

20210702_120128 (2)
 
 
 
 

Máte na nás dotaz? Napište nám.

 
Jméno
 
E-mail
 
Tel.
 
 
všechny údaje jsou povinné
Zpráva